16.-17.listopadu 2024 KD Plzeňka, Beroun

Děti (6 – 9 let)

Iva Nováková

Iva Nováková

Iva Nováková

Studio: Tancelář, Michaela Páťalová
Eliška Křivánková

Eliška Křivánková

Eliška Křivánková

Studio: Schola Artist, Natalie Křečková
Ella Záhorová

Ella Záhorová

Ella Záhorová

Studio: Pole Studio Nymburk, Martina Kučerová
Štěpánka Doubková

Štěpánka Doubková

Štěpánka Doubková

Studio: Pole studio Nymburk, Pavlína Ottová
Anna Doubkova

Anna Doubkova

Anna Doubkova

Studio: Pole studio Nymburk, Hedvika Čermakova
Adéla Kadlecová

Adéla Kadlecová

Adéla Kadlecová

Studio: Destiny, Eliška Justová

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Aneta Šulcová

Aneta Šulcová

Aneta Šulcová

Studio: Pole Studio Nymburk
Kateřina Malá

Kateřina Malá

Kateřina Malá

Studio: Pole Anet - Anet Faitová
Izabela Bartůňková

Izabela Bartůňková

Izabela Bartůňková

Studio: Mermaid’s studio, Valerie Smejkalová
Marika Šefčíková

Marika Šefčíková

Marika Šefčíková

Studio: Pole dance studio Wonderland, Charlotte Ozanne
Anna Příhodová

Anna Příhodová

Anna Příhodová

Studio: Pole Heaven, Polina Sirotina, Daniela Čaloudová
Valentina Trávová

Valentina Trávová

Valentina Trávová

Studio: Poledance Roudnice Litoměřice, Lucie Pětníková
Nikol Jouklová

Nikol Jouklová

Nikol Jouklová

Studio: Mermaiďs studio Valerie Smejkalová
Natálie Válková

Natálie Válková

Natálie Válková

Studio: Mermaids studio, Valerie Smejkalová
Julie Machova

Julie Machova

Julie Machova

Studio: Polpole

Junioři A Profesionálové (10–13 let)

Emma Petrželová

Emma Petrželová

Emma Petrželová

Studio: Poleheaven
Sofie Havránková

Sofie Havránková

Sofie Havránková

Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Elite (10–13 let)

Barbora Čaloudová

Barbora Čaloudová

Barbora Čaloudová

Studio: Pole Heaven, Poli
Marianne Rose Mladá

Marianne Rose Mladá

Marianne Rose Mladá

Studio: Schola Artist, Lenka Kolářová, Dominika Hedbávná
Karolína Mlejnková

Karolína Mlejnková

Karolína Mlejnková

Studio: Pole Studio Nymburk, Pája Ottová

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Julie Micková

Julie Micková

Julie Micková

Studio: POLE DANCE WONDERLAND Pole dance říše divů, Charlotte Ozzane
Kristýna Formánková

Kristýna Formánková

Kristýna Formánková

Studio: Pole studio Nymburk
Anna Špásová

Anna Špásová

Anna Špásová

Studio: Intimate Poledance Studio, Vladimíra Langová
Aneta Vaňková

Aneta Vaňková

Aneta Vaňková

Studio: Pole dance Wonderland, Alena Slováková
Simona Haladějová

Simona Haladějová

Simona Haladějová

Studio: Ostrava 4U, David Král
Kateřina Kvášová

Kateřina Kvášová

Kateřina Kvášová

Studio: Michaela Páťalová, Tancelář
Anna Šťavíková

Anna Šťavíková

Anna Šťavíková

Studio: Pole Anet, Aneta Faitová
Sára Šachrová

Sára Šachrová

Sára Šachrová

Studio: Tancelář, Míša Páťalová
Elen Jiráková

Elen Jiráková

Elen Jiráková

Studio: Tancelář Olomouc, Michaela Páťalová

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Anna Koubínová

Anna Koubínová

Anna Koubínová

Studio: Firefly studio, Kateřina Kuthanová
Ema Nezbedová

Ema Nezbedová

Ema Nezbedová

Studio: Pole dance Litoměřice
Sára Felcmanová

Sára Felcmanová

Sára Felcmanová

Studio: FOREA Lanškroun
Adéla Hüblová

Adéla Hüblová

Adéla Hüblová

Studio: Pole Dance Litoměřice, Lucie Pětníková
Viola Ševečková

Viola Ševečková

Viola Ševečková

Studio: Decadance Brno, Aneta Čadová
Nela Schlegelová

Nela Schlegelová

Nela Schlegelová

Studio: Sportcentrum Forea Lanškroun

Junioři B Elite (14-17 let)

Kateřina Jůzová

Kateřina Jůzová

Kateřina Jůzová

Studio: Schola Artist, Barbora Orságová
Veronika Zoulová

Veronika Zoulová

Veronika Zoulová

Studio: Pole Heaven - Poli Sirotina
Klára Žáková

Klára Žáková

Klára Žáková

Studio: Schola Artist
Eliška Raticová

Eliška Raticová

Eliška Raticová

Studio: Pole Studio Nymburk, trenérka Dominika Martínková
Valentina Helebrandtová

Valentina Helebrandtová

Valentina Helebrandtová

Studio: Polerina Studio Roudnice n. L., Barbora Dyrynková
Daniela Bačová

Daniela Bačová

Daniela Bačová

Studio: Ostrava 4U, Poli Sirotina
Veronika Burešová

Veronika Burešová

Veronika Burešová

Studio: Sportcentrum Forea Lanškroun, Lenka Huňková
Ester Prokopová

Ester Prokopová

Ester Prokopová

Studio: Pole Heaven, Tereza Štrobová
Adéla Kubišová

Adéla Kubišová

Adéla Kubišová

Studio: M - studio pole and hoop

Ženy Amatérky (18 - 39 let)

Jana Bezoušková

Jana Bezoušková

Jana Bezoušková

Studio: Intimate Pardubice, Gabriela Štulajterová
Pavla Ulmanová

Pavla Ulmanová

Pavla Ulmanová

Studio: Lunika Pole, Veronika Honková
Aneta Nezmeškalová

Aneta Nezmeškalová

Aneta Nezmeškalová

Studio: Tancelář, Míša Páťalová
Diana Smidová

Diana Smidová

Diana Smidová

Studio: Tancelář, Michaela Páťalová
Jana Bystroňová

Jana Bystroňová

Jana Bystroňová

Studio: Růženka Kunstýřová, Firefly
Ilona Švecová

Ilona Švecová

Ilona Švecová

Studio: Poleheaven, Poli
Karolína Bendová

Karolína Bendová

Karolína Bendová

Studio: Let's Fly, Kristýna Hanušová
Petra Ryslová

Petra Ryslová

Petra Ryslová

Studio: Pole škola
Magdalena Nová

Magdalena Nová

Magdalena Nová

Studio: Pole Heaven, Natálie Zelená
Michaela Sanderová

Michaela Sanderová

Michaela Sanderová

Studio: Intimate Pardubice, Gabriela Štulajterová
Michaela Vinšová

Michaela Vinšová

Michaela Vinšová

Studio: PoleDance & FitStudio DaniellaBe, Denisa Chlustinová
Zuzana Žáková Rajterová

Zuzana Žáková Rajterová

Zuzana Žáková Rajterová

Studio: Allingym, Michaela Michňáková
Dana Myškeříková

Dana Myškeříková

Dana Myškeříková

Studio: Pole Anet, Aneta Faitová
Jana Zapletalová

Jana Zapletalová

Jana Zapletalová

Studio: Breclav, Darina Hutova
Lucie Kulišťáková

Lucie Kulišťáková

Lucie Kulišťáková

Studio: Decadance, Aneta Čadová
Kateřina Šebek

Kateřina Šebek

Kateřina Šebek

Studio: Pole Anet, Aneta Faitová
Nikoleta Kecskésová

Nikoleta Kecskésová

Nikoleta Kecskésová

Studio: Tancelář, Michalela Páťalová
Aneta Štastná

Aneta Štastná

Aneta Štastná

Studio: Poledance motýlek /Katarina Muřín Poláchová/Lucoe stonawská
Zuzana Jírová

Zuzana Jírová

Zuzana Jírová

Studio: Trendigo, Lucie Stonawská
Tijana Vesna Dabić

Tijana Vesna Dabić

Tijana Vesna Dabić

Studio: Kristýna Hanušová, Lets Fly
Natálie Branná

Natálie Branná

Natálie Branná

Studio: Let's Fly
Pavlína Nekudová

Pavlína Nekudová

Pavlína Nekudová

Studio: Mermaid’s studio, Valerie Smejkalová
Nikola Hegrová

Nikola Hegrová

Nikola Hegrová

Studio: Decadance Brno, Aneta Čadová
Vachalíková Klára

Vachalíková Klára

Vachalíková Klára

Studio: Intimate - Gabriela Štulajterová
Barbora Němcová

Barbora Němcová

Barbora Němcová

Studio: Let’s Fly, Kristýna Hanušová
Anastázie Valečková

Anastázie Valečková

Anastázie Valečková

Studio: Let´s fly, Dominika Kulhavá
Ivana Stejskalová

Ivana Stejskalová

Ivana Stejskalová

Studio: Intimate Pardubice, Gabriela Štulajterová
Marie Nová

Marie Nová

Marie Nová

Studio: Intimate studio, Sabina Kocourková
Veronika Albrechtová

Veronika Albrechtová

Veronika Albrechtová

Studio: intimate HK, Sabina Kocourková
Kristýna Sirůčková

Kristýna Sirůčková

Kristýna Sirůčková

Studio: Pole Škola, Aneta Chalupová
Eva Příhodová

Eva Příhodová

Eva Příhodová

Studio: Pole Anet
Veronika Lorencová

Veronika Lorencová

Veronika Lorencová

Studio: Ostrava4u (David Král), M - Studio (Nela Šumberová)
Hana Bílková

Hana Bílková

Hana Bílková

Studio: Let's Fly, Andrea Léblová
Adriana Perglerová

Adriana Perglerová

Adriana Perglerová

Studio: Intimite HK..Sabina Kocourkova

Ženy Profesionálky (18 - 39 let)

Daniela Kolářová

Daniela Kolářová

Daniela Kolářová

Studio: PoleDance DaniellaBe, Julie Nachtigallová
Soňa Fornbaumová

Soňa Fornbaumová

Soňa Fornbaumová

Studio: Simply Pole, Pole Heaven
Inessa Byrovash

Inessa Byrovash

Inessa Byrovash

Studio: Studio Caracal, Michaela Dusík
Petra Haraga

Petra Haraga

Petra Haraga

Studio: Intimate studio, Vlaďka Langová
Andrea Léblová

Andrea Léblová

Andrea Léblová

Studio: Let's Fly
Katrin Purkertová

Katrin Purkertová

Katrin Purkertová

Studio: Sportcentrum Forea
Gabriela Štulajterová

Gabriela Štulajterová

Gabriela Štulajterová

Studio: Intimate Pardubice
Kamila Balogová

Kamila Balogová

Kamila Balogová

Studio: Vertigo pole fitness
Alena Pekařová

Alena Pekařová

Alena Pekařová

Studio: Tancelář
Jana Macháčková

Jana Macháčková

Jana Macháčková

Studio: One2One studio Brno , Denisa Ozdobinski
Zuzana Jaleczová

Zuzana Jaleczová

Zuzana Jaleczová

Studio: Levitaya Pole & Aerial Studio Nitra
Darina Huťová

Darina Huťová

Darina Huťová

Studio: Břeclav
Anna Dospivová

Anna Dospivová

Anna Dospivová

Studio: Ostrava4u, David Král
Izabela Kovaříková

Izabela Kovaříková

Izabela Kovaříková

Studio: Poleheaven, Poli Sirotina
Aneta Čapounová

Aneta Čapounová

Aneta Čapounová

Studio: studio Pole Škola, trenér Poli Sirotina
Tereza Vedrová

Tereza Vedrová

Tereza Vedrová

Studio: Firefly
Kateřina Jeřábková

Kateřina Jeřábková

Kateřina Jeřábková

Studio: Intimate Pardubice
Zuzana Uhlířová

Zuzana Uhlířová

Zuzana Uhlířová

Studio: Ostrava 4u, David Král
Aneta Faitová

Aneta Faitová

Aneta Faitová

Studio: Pole Anet, Tereza Bínová
Anna Šurganová

Anna Šurganová

Anna Šurganová

Studio: Schola Artist - Barbora Orságová
Charlotte Ozanne

Charlotte Ozanne

Charlotte Ozanne

Studio: Studio Wonderland, Alena Slováková
Kateřina Kratochvílová

Kateřina Kratochvílová

Kateřina Kratochvílová

Studio: One2one Studio Brno
Michaela Zavadilová

Michaela Zavadilová

Michaela Zavadilová

Studio: Tancelář
Barbora Viková

Barbora Viková

Barbora Viková

Studio: Intimate, Sabina Kocourková

Ženy Elita (18 – 39 let)

Klára Zubková

Klára Zubková

Klára Zubková

Studio: Pole Heaven
Jana Bělochová

Jana Bělochová

Jana Bělochová

Studio: Poli Sirotina (Pole Heaven)
Laura Azzolina

Laura Azzolina

Laura Azzolina

Studio: Tancelář, Michaela Páťalová
Kristýna Hanušová

Kristýna Hanušová

Kristýna Hanušová

Studio: Pole Heaven, Tereza Štrobová
Adéla Kapalová

Adéla Kapalová

Adéla Kapalová

Studio: Firefly studio, Tereza Bínová
Polina Sirotina

Polina Sirotina

Polina Sirotina

Studio: Pole Heaven
Michaela Paťalová

Michaela Paťalová

Michaela Paťalová

Studio: Tancelář
Marta Šidlová

Marta Šidlová

Marta Šidlová

Studio: Schola artist
Nela Šumberová

Nela Šumberová

Nela Šumberová

Studio: M-studio, Poli Sirotina
Aneta Čadová

Aneta Čadová

Aneta Čadová

Studio: Decadance Brno, Barbora Orságová
Karolína Frančová

Karolína Frančová

Karolína Frančová

Studio: Let's Fly
Sabina Kocourková

Sabina Kocourková

Sabina Kocourková

Studio: Intimate, Firefly, Tereza Bínová
Veronika Viragová

Veronika Viragová

Veronika Viragová

Studio: Pole Heaven
Lenka Marková

Lenka Marková

Lenka Marková

Studio: Firefly

Ženy Masters (40+)

Jitka Vlková

Jitka Vlková

Jitka Vlková

Studio: Pole Heaven, Lets Fly, Kristýna Hanušová
Jana Perháčová

Jana Perháčová

Jana Perháčová

Studio: All in gym
Zdeňka Vorlíčková

Zdeňka Vorlíčková

Zdeňka Vorlíčková

Studio: Pole heaven, Kristýna Hanušová
Jana Klímová

Jana Klímová

Jana Klímová

Studio: Tancelář Olomouc,Míša ❤
Eva Rudolfová

Eva Rudolfová

Eva Rudolfová

Studio: Pole Heaven, Polina Sirotina, Denisa Chlustinová
Táňa Vodičková

Táňa Vodičková

Táňa Vodičková

Studio: PoleHeaven
Pavlína Málková

Pavlína Málková

Pavlína Málková

Studio: Intimate Vladimíra Langová
Viktoria Korabelnikova

Viktoria Korabelnikova

Viktoria Korabelnikova

Studio: Pole Heaven, Terka
Lenka Gorčíková

Lenka Gorčíková

Lenka Gorčíková

Studio: Darina Huťová DariPoldance
Tereza Endlicherová

Tereza Endlicherová

Tereza Endlicherová

Studio: Pole Heaven, Tereza Štrobová
Katerina Cuhelova

Katerina Cuhelova

Katerina Cuhelova

Studio: Mermaids
Lucie Valentová

Lucie Valentová

Lucie Valentová

Studio: Pole Heaven, Tereza Štrobová
Ivana Řehořová

Ivana Řehořová

Ivana Řehořová

Studio: Polegym Kladno, Helenka Březinová
Hana Čapková

Hana Čapková

Hana Čapková

Studio: Schola Artist
Kateřina Zábojníková

Kateřina Zábojníková

Kateřina Zábojníková

Studio: Kde to půjde
Alžběta Daňková

Alžběta Daňková

Alžběta Daňková

Studio: Pole Heaven, Polina Sirotina

Muži (18+)

David Král

David Král

David Král

Studio: David Král Ostrava4u
Jan Michelfeit

Jan Michelfeit

Jan Michelfeit

Studio: Tacelář
Marián Jeziak

Marián Jeziak

Marián Jeziak

Studio: POLESTORY

Doubles Junior (10-17 let)

Karolína Šeděnková + Sofie Šurányi

Karolína Šeděnková + Sofie Šurányi

Karolína Šeděnková + Sofie Šurányi

Studio: Ostrava 4u, David Král
Anna Rosenbaumová + Eliška Hrabánková

Anna Rosenbaumová + Eliška Hrabánková

Anna Rosenbaumová + Eliška Hrabánková

Studio: Pole Dance Litoměřice a Roudnice

Doubles, smíšená kategorie

Natalie Křečková + Dominika Kuráková

Natalie Křečková + Dominika Kuráková

Natalie Křečková + Dominika Kuráková

Studio: Schola Artist
Lenka Biskupová + Kateřina Jůzová

Lenka Biskupová + Kateřina Jůzová

Lenka Biskupová + Kateřina Jůzová

Studio: Jiný Pole Dance, Alena Schaffartziková a Nikol Švandrlíková
Veronika Bojdová + Magdaléna Ševčíková

Veronika Bojdová + Magdaléna Ševčíková

Veronika Bojdová + Magdaléna Ševčíková

Studio: Levitaya - Zuzana Jaleczová / All in gym - Michaela Michňáková
Anna Dospivová + Daniela Bačová

Anna Dospivová + Daniela Bačová

Anna Dospivová + Daniela Bačová

Studio: Ostrava4u, David Král
Mária Canning + Sofia Laura Gombitová

Mária Canning + Sofia Laura Gombitová

Mária Canning + Sofia Laura Gombitová

Studio: Pole art dance studio Prešov, trener Ingrid Kardoheli
Marián Jeziak + Šárka Vlk

Marián Jeziak + Šárka Vlk

Marián Jeziak + Šárka Vlk

Studio: POLESTORY
Valerie Smejkalová + Barbora Orságová

Valerie Smejkalová + Barbora Orságová

Valerie Smejkalová + Barbora Orságová

Studio: Mermaids Studio
Laura Azzolina + Michaela Páťalová

Laura Azzolina + Michaela Páťalová

Laura Azzolina + Michaela Páťalová

Studio: Tancelář, Michaela Páťalová
Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Studio: Pole studio Nymburk, Dominika Martínková